Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати

  • 100 m²
  • 3 sypialni
  • 1 łazienka

Apartament Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати Kijów o powierzchni 100 m² jest położony w dzielnicy Pecherskyj, w 150 metrach od stacji metra Pałac sportu. W apartamencie aktywni Goście mogą korzystać z lodowiska.

W obiekcie noclegowym zapewniono 1 łazienkę.

Apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię.

Muzeum Mikrominiatur Mykoły Siadrystego jest w prawie 2 km, a Sobór św. Włodzimierza w Kijowie - w odległości 16 min spacerem. Plac Niepodległości w Kijowie znajduje się 17 min piechotą od 3-pokojowego apartamentu. Rynek Besarabski leży w maksymalnie 550 metrach. Apartament Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати oferuje noclegi prawie 25 min pieszo od stacji metra Kyiv Central.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати Kijów
2К Квартира На Шота Руставелі, Бессарабка
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

2К Квартира На Шота Руставелі, Бессарабка

8.2
Bardzo dobry 21 opinii
52 m od nieruchomości
USD 42 USD 38
za noc
Central Apartments Palats Sportu Area
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Central Apartments Palats Sportu Area

8.9
Świetny 361 opinii
164 m od nieruchomości
USD 29 USD 26
za noc
Apartment Arena City 911
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment Arena City 911

8.5
Świetny 40 opinii
211 m od nieruchomości
USD 64 USD 58
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Kijów-Żulany
    9 km

    Stacje kolejowe

    Kyiv Central Train Station
    2,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Przechowalnia bagażu

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати jest kuchnia?
      W apartamencie Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i piekarnikiem.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Kijów-Żulany
    9 km

    Stacje kolejowe

    Kyiv Central Train Station
    2,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Центр Палац Спорту Вул Басейна 13 Лофт Три Великі Кімнати Kijów

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij